השירותים שלי

אני מרכז לכם את השירותים שלי כאן, על מנת שתדעו מה אני בדיוק יכול להציע לכם.

כשתצטרכו שירות ברמה הגבוהה ביותר ובביטחון מלא, יהיה לכם למי לפנות. יש אחריות על התשלום בצוותים שלי, אם לא סיפקנו את מה שהבטחנו, תוכלו לבטל ולקבל תוך 7 ימים את התשלום, אנחנו כל כך בטוחים בשירותים ובאיכות שאנו מספקים.

איזה כיף שאתם יכולים לקבל שירות איכותי, בטוח וברמה גבוהה בכל הארץ, עבדתי קשה על זה, נשמח לשרת גם אתכם,

הצטרפו למשפחת הנדל"ן האיכותית והמתקדמת ביותר בישראל:

לכל השירותים/מוצרים שאני מציע, יש עשרות מאות או אלפי ממליצים שרכשו/מכרו/השקיעו/שיווקו דרכינו.
נשמח לשרת גם אתכם ולהביא אתכם לתוצאות המהירות והטובות ביותר.

01

ליווי משקיעים בכל הארץ

שמעתם, קראתם והחלטתם שהגיע הזמן שלכם להשקיע בנדל"ן? בין אם אתם מעוניינים לרכוש נכס מניב ולקבל תשואה שוטפת לטווח ארוך, או שאתם מעוניינים לעשות עסקת "אקזיט" בנדל"ן צוות המומחים שלי שחי את השטח ביום יום ישמח לסייע לכם.
צוות המומחים מיומן ומומחה לאתר לכם את העסקאות הטובות ביותר תוך כדי שימת לב מיוחדת לשירות ברמות הגבוהות ביותר ובמקצועיות בלתי מתפשרת. צוות מלווי המשקיעים שלי פרוס בכל הארץ, עובר הכשרות שוטפות ומחוייב לעמוד בסטנדרטים מקצועיים מחמירים.

02

מכירת נכסים יד 2 בכל הארץ

במידה ואתם צריכים למכור דירה/ נכס / דירת יוקרה אנו נשמח לספק לכם את שירותי השיווק הייחודיים שפיתחנו במהלך השנים - השירות ניתן בכל הארץ.

אם אתם מעוניינים למכור נכס ולא משנה באיזה סדר גודל, הצוותים שלנו הפרוסים בכל הארץ והם יוכלו לספק לכם שירות ברמה גבוהה ולסייע לכם להגיע למחוז חפצכם במינימום עלויות ומקסימום תוצאות.

03

קניית נכסים יד 2 בכל הארץ

אם אתם מעוניינים לרכוש נכס ולא משנה באיזה סדר גודל, הצוותים שלנו הפרוסים בכל הארץ והם יוכלו לספק לכם שירות ברמה גבוהה ולסייע לכם להגיע למחוז חפצכם במינימום עלויות ומקסימום תוצאות.
מעוניינים לקנות נכס? אנחנו נדאג לייצר עבורכם את העסקה הטובה ביותר, נעשה עבורכם משא ומתן כדי להשיג לכם את התנאים הטובים ביותר כדי שתוכלו להרוויח כבר בקניית הנכס.

04

קניית נכסים יד 1 ובכל הארץ

הצוות שלנו מיומן ומוכשר ללוות אתכם לרכישת דירה יד 1 מקבלן.
אנו נדע לדבר עם הקבלנים והמשווקים בשפה שלהם בשביל להשיג עבורכם את התנאים הטובים ביותר במשא ומתן, חלק מהפרויקטים אנו משווקים בעצמנו, ותסמכו עלינו, אנו נשיג לכם את התנאים הטובים ביותר, כי אנו מגיעים עם כוח קניה נרחב ובכל הארץ.

05

שיווק פרויקטים חדשים מקבלן

אם אתה קבלן או יזם ומעוניין למכור את הפרויקט שלך בצורה הטובה ביותר עם שיווק שמכבד את הלקוחות ומבין אותם, נשמח לבנות עבורך תוכנית אסטרטגית שיווקית מנצחת. תוכל לבקש המלצות ולשמוע מקבלנים אחרים איך העבודה איתנו…הם ישמחו לספר.
הצוות שלנו מיומן ובעל ניסיון רב בשיווק פרויקטים ברחבי הארץ עם התמחות מיוחדת באזור הדרום. חברות יזמיות סומכות עלינו ובוחרות בנו לשיווק הפרויקטים שלהם ברחבי הארץ.

06

הרצאות לחברות

הרצאות על נדל"ן | התפתחות אישית | שיווק לארגונים.
אנו נתפור הרצאה מדויקת ברוח הארגון על פי פילוח הקהל הרלוונטי.
ניתן לרכוש ספרים בצורה מרוכזת ובהטבה על כמויות, לארגונים/חברות/עמותות. בן סולומון הוא יזם ומומחה בשיווק נדל"ן, בן חיבר את רב המכר נדל"ן לכולם שעומד לצאת בתקופה הקרובה במהדורה העשירית, הספרים שלו נמכרים ברשתות הספרים המובילות בישראל כמו סטימצקי וצומת ספרים.

המוצר נוסף לעגלה

לאן ממשיכים?

דילוג לתוכן