טעימה קטנה מאלפי המלצות

בדף זה תוכלו לראות טעימה מאלפי ממליצות וממליצים. מאות ממליצות וממליצים שעברו איתנו תהליך של מכירה/רכישה/השקעה בנדל"ן ברשת ברוקר נדל"ן ובקליקת הנדל"ן ובכל הארץ ורצו לשתף את החוויה, לקוחות פרטיים ועסקיים גדולים, בנוסף תוכלו לראות כתבות שלנו מגופי התקשרות המובילים בישראל (גילוי נאות - בכתבות שהופענו כמומחים לא שילמנו, הגענו כמומחים ללא עלות).

בלחיצה על התמונה תעברו לכתבה
בלחיצה על התמונה תעברו לכתבה
בלחיצה על התמונה תעברו לכתבה

הילה מילר
סמנכ"לית שיווק ומכירות בחברת מעוז דניאל

"תוך 21 יום מכרנו בעזרת קליקת הנדל"ן מעל 50% ממלאי הפרוייקט. קליקת הנדל"ן מייצרת ערך ללקוחות שלה, במחירים והטבות שהם משיגים".

אוראל בלייטמן
רוכשים I קליקת הנדל"ן - מועדון צרכנות בנדל"ן

"חודשיים לאחר שרכשתי נכס עם קליקת הנדל"ן, ערכו עלה ב-400,000 ש"ח. האנשים מאחורי קליקת הנדל"ן מקצועיים ואמינים, סמכתי עליהם".

אסף חמו
סמנכ"ל שיווק ומכירות בחברת עמרם אברהם

"כל חברה יזמית שמכבדת את עצמה צריכה להכיר את קליקת הנדל"ן, ואני ממליץ עליהם בחום לכל חברה שרוצה לקדם מכירות".

יהודה כאלי
רוכשים I קליקת הנדל"ן - מועדון צרכנות בנדל"ן

"זמן קצר לאחר הרכישה דירות כמו שלי נמכרות בכ-400 אלף שקלים יותר. קליקת הנדל"ן נותנת מעטפת ליווי שכוללת אנשי מקצוע מעולים".

ערן ברק
בעלים של חברת הייעוץ והשיווק BARAK

"השוני במועדון קליקת הנדל"ן, זה שאנחנו מקבלים לקוחות שעברו תהליך מקצועי עם אנשי מקצוע שאני מאוד התרשמתי מהאיכות ומהרמה שלהם".

עדן בלייטמן
רוכשים I קליקת הנדל"ן - מועדון צרכנות בנדל"ן

"הנכס שרכשנו עם קליקת הנדל"ן עלה בחצי מיליון ש"ח תוך חודשיים. קליקת הנדל"ן השיגו לנו מחירי פריסייל מעולים והטבות משמעותיות".

שאולי עגיב
מנהל מכירות ארצי בחברת "עמרם אברהם"

"כשמגיע אלינו לקוח של קליקת הנדל"ן מבחינתי זו עסקה סגורה. קליקת הנדל"ן היא חברה שיודעת לתת יעוץ, הכוונה, וביטחון מלא לרוכשים שלהם".

וויסאם אברהאים
רוכשים I קליקת הנדל"ן - מועדון צרכנות בנדל"ן

"קניתי נכס בליווי קליקת הנדל"ן ותוך חודשיים הייתה עליית ערך של-6%. צוות הקליקה אמינים ונתנו לי יחס אישי, רציתי לעבוד איתם".

אריאל אדלשטיין
סמנכ"ל פיתוח בקבוצת אבני דרך לשעבר וסמנכ"ל של רובי קפיטל

"ראינו שלא עמדנו במה שרצינו ולא משנה מה עשינו, והחברה היא עתירת ניסיון, הסברנו לבן סולומון את המורכבות, הוא פיצח את הפרויקט!".

תומר שקרוב
רוכשים I קליקת הנדל"ן - מועדון צרכנות בנדל"ן

"רכשתי נכס בליווי קליקת הנדל"ן ולאחר חצי שנה הוא עלה ב-300,000 ש"ח. צוות הקליקה היה זמין עבורי גם לאחר סיום העסקה, הרגשתי בטוח".

חנה שוורץ
סמנכ"לית שיווק ומכירות בקבוצת אבני דרך

"בן מבין היטב את כל שרשרת השיווק, הסיסטם זה הגאונות שלו, הוא עשה מהלכים שאני עד היום משתמשת בהם, עשה שיווק לפנתיאון".

טל קופל
מנכ"ל מדלן על החיבור בין מדלן לבין רשת ברוקר נדל"ן 

"אני חושב שהחיבור בין מדלן לבין רשת ברוקר נדל"ן זה חיבור מנצח, בעיקר בדגש על הסטנדרט ועל שרשת ברוקר נדל"ן נשענת על מקצועיות".

מר אמיר רוזנבליט
דובר אוניברסיטת בן גוריון בנגב - אוניברסיטת באר שבע

"יצאתי מרוצה חבל על הזמן! הבנאדם הרחיב את השכלתי. אהבתי את היעילות שלך, השקדנות שלך. השלמת את העסקה בפרק זמן שלא יאמן".

דניאל זריהן
בעל חברת קידום אתרים מהמובילות בישראל

"היה לי ניסיון עם מלווי משקיעים, לצערי, עם חלקם ניסיון רע, עם בן החוויה הייתה חיובית על ההתחלה, יש דגש גדול על שקיפות ומקצוענות".

רוביק דנילוביץ'
ראש עיריית באר שבע בהשקת ספרי הראשון נדל"ן לכולם

"בן אני גאה בך, אני אוהב אותך, ובספר השלישי כולנו מתייצבים ואם צריך להעמיד בשביל זה את האצטדיון, נעשה את זה באצטדיון".

01

סיפורי הצלחה

מאות ממליצות וממליצים בווידאו

02

אנחנו בתקשורת

הופענו עשרות פעמים בגופי התקשורת המובילים בישראל כמומחים

אנו משרתים לקוחות עסקיים גדולים (קבלנים, יזמים, מוסדיים) וגם לקוחות פרטיים, אנו לוקחים כל פרויקט ברצינות מירבית. לנו לא משנה אם מדובר במכירת בית מלון או מכירת דירה קטנה בדימונה, ליווי לעסקת השקעה בבאר שבע או מכירת פנטהאוז בקומה ה - 30 בתל אביב. לקוחותינו יקבלו את הטוב ביותר ברמת השירות, המקצועיות והטכנולוגיה העוצמתית שפתחנו. השירותים בפריסה ארצית.

ריכזנו עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר

אם יש לכם שאלה ספציפית תוכלו לשלוח לנו לוואטסאפ/מייל ונענה בנדיבות ואריכות.

המיקוד שלנו הוא בשני נושאים מרכזיים: מקצועיות ושירות. עבור זה לקוחותינו משלמים. במידה ולא עמדנו בהבטחות שלנו תוכלו לבטל כל שירות בכל עת, זה לא יקרה כי אנו תמיד עומדים בהבטחות שלנו. אם חס וחלילה לא עמדנו בהבטחות שלנו, תקבלו את כספכם בחזרה.

בקשו מהיועץ או היועצת שמטפלים בכם את לינק המידע בו הכל מפורט לכם בצורה הברורה ביותר. הסיבה שלא שמנו את זה פה זה בשביל לא להעמיס. אם רלוונטי לכם כעת, ואתם מתלבטים, דברו איתנו ונשמח להעביר לכם את כל המידע ולקבוע פגישת זום/פגישה טלפונית בשביל שנוכל לעזור. 
שוטטו קצת באתר, האזינו לפודקאסט שלנו, הכנסו לחנות הספרים המקצועיים שלנו שנמכרים גם בסטימצקי ובצומת ספרים, צפו בהדרכות הווידאו שלנו, הורידו את המדריכים המושקעים שלנו בנדל"ן בעשרות נושאים, השתמשו בכלים ומחשבונים שלנו והכירו אותנו יותר בשביל לראות אם התחברתם להשקעה האדירה שלנו בכל פינה באתר בשביל שלכם יהיה כמה שיותר מידע איכותי לפני שאתם מקבלים החלטות כלכליות הרות גורל. כמו שהשקענו באתר ובכל מה שאנו עושים, כך גם נשקיע בכל לקוח שלנו, זו הדרך, אנו לא מאמינים בקיצורי דרך. בשביל להצליח צריך לעבוד ולעבוד קשה ולהתמיד. נשמח שגם אתם תצטרפו למשפחת הלקוחות שגדלה בהתמדה מידי יום:)

תמיד מי שיקשיב לכם. במידה וחס וחלילה אתם לא מרוצים מהשירות שלנו באחד הסניפים והזכיין המקומי לא נתן לכם מענה(סבירות מאוד מאוד נמוכה), שענה על הצרכים שלכם, תוכלו ליצור איתנו קשר ונחבר אתכם לאחד הבכירים שלכם.

איך מגיעים לבכירים שלנו

מבקשים מהזכיין את המספרים של הבכירים והוא מחויב לתת לכם, במידה ואתם רוצים להגיע בדרך ישירה, תוכלו לשלוח לנו מייל לכתובת דרך עמוד "צור קשר באתר" או לשלוח וואטסאפ למספר מנהל האופרציה והשירות ברשת ברוקר נדל"ן – 054-6006-206 ואנו נטפל בפניה שלכם תוך עד שלוש שעות מרגע הפניה לשביעות רצונכם המלאה.  אין לנו שום עניין שלא תהיו מרוצים. בקיצור, אתם בידיים טובות.

רבים מלקוחותינו התחילו כקוראים או כסטודנטים בקורסים הדיגיטליים או הפרונטאליים שאנו מעבירים באקדמיה (מכללות/אוניברסיטאות),
הרכישה מתבצעת בצורה מאוד פשוטה דרך החנות שלנו. הספרים הפיזיים יגיעו אליכם עם שליח עד הבית. אם רכשתם קורס דיגיטלי, לאחר הרכישה תקבלו את כל הפרטים למייל שלכם ותוכלו ללמוד בזמנכם.
אם צריך עזרה ברכישה צרו איתנו קשר בעמוד צור קשר.

זכרו שיש לכם אחריות ושיש לנו רצון אמיתי שתהיו מרוצים וממליצים בדיוק כמו כל הממליצים שראיתם.

המוצר נוסף לעגלה

לאן ממשיכים?

דילוג לתוכן