סיפורי הצלחה

מר רוביק דנילוביץ - ראש עיריית באר שבע המכהן מאז 2008

"בן, אני גאה בך, אני אוהב אותך, ובספר השלישי כולנו מתייצבים ואם צריך להעמיד בשביל זה להעמיד את האצטדיון, נעשה את זה באצטדיון".

חנה שוורץ - סמנכל"ית שיווק ומכירות בקבוצת אבני דרך

"בן מבין את כל שרשרת השיווק, הוא מומחה בפרסום נכון ובפלואו שנדרש כדי להוביל את הלקוח. בן השלים את הפרוייקט בזמן".

מר אריאל אדלשטיין - סמנכ"ל פיתוח בקבוצת אבני דרך

"בן נתן מעבר למה שהיינו רגילים גם ברמת העלויות וגם ברמת התוצאות. מבחינת שיווק, מכירות, עלות של ליד וסגירת העסקאות".

מר אמיר רוזנבליט - דובר אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע

"יצאתי מרוצה חבל על הזמן, היעילות שלך, השקדנות שלך, השלמת את העסקה בזמן שלא יאמן, ממליץ עליכם בחום ובשמחה רבה".

תום פורת - רכש דירה חדשה יד 1 מקבלן בעיר אשקלון

רשת ברוקר נדל"ן דרום איתרו עבורי עסקה אטרקטיבית באשקלון, יד 1 מקבלן, העלות החזירה את עצמה. הם הוציאו את המקסימום מהעסקה.

שת"פ עם חברת מדלן - בן סולומון

בן סולומון בהרצאת תוכן ואסטרטגיה בנדל"ן למאות מתווכים ומתווכות בישראל בשיתוף עם חברת מדלן.

דניאל זריהן - בעל חברת קידום אתרים מובילה

"קניתי בעזרת בן דירה להשקעה ורכשתי משרד. העסקה הנכונה שבן איתר עבורי תחסוך לי הרבה כסף ברמה החודשית, הרגשתי שצוות בן סולומון חותר לסטנדרט גבוה."

כוכבי וגאולה

"השקעת בי. אפשר לסמוך עלייך, היה לך חשוב שאהיה שלם עם הדירה, לא לחצת עליי, רצית שיהיה לי באמת מתאים, מהשיחה הראשונה שלי איתך ידעתי שאת העסקה אני עושה רק איתך, בשבילי אתה יותר מאח. היה מדהים".

לילך מורג

"הייתה לי הרגשה שאני מגיעה למקום הנכון. אהבתי את היחס האישי, הליווי, מילה היא מילה, ברגע שהבטיחו להתקשר התקשרו, ברגע שהבטיחו להראות דירות הראו לי, יחס אישי וצמוד, אנושיות, הבינו בדיוק מה אני מחפשת".

איריס וטל משפחת פאר

"חיפשתי פרוייקטים בבאר שבע ובפייסבוק ראיתי את הפרוייקט. שירות מעולה, אביעד מאוד אדיב ונעים, היה תענוג, הכל היה בקלילות, ממש הייתם סבלניים וזה היה פשוט כיף, ממליצים מאוד".

גיא בצלאל

"היה מעולה, קיבלנו את מה שרצינו וחיפשנו, מרגע שראינו את הדירה ועד שנקנתה חלף זמן מאוד קצר, תוך כמה ימים. הייתה יושרה מקצועית לאורך כל התהליך. אני אמליץ לכל אחד שירצה לקנות".

עדיאל ויעל משפחת סול

"כל תהליך הרכישה היה מדהים, היה ליווי צמוד, הדרכה, הסבר מפורט, הכל היה ישר על השולחן, ישר הרגשתי שאתם מאוד אמינים, קיבלתי תשובה על כל שאלה ששאלתי, ממליצה בחום".

חביבה אסיף

"אני המומה מכל התהליך המקסים הזה, מכרתי וקניתי דירות בעבר, אני בשוק מהמפרט, העבודה והסטנדרט ואני באמת מתמצאת, אני כולי הפתעה, ממליצה בחום".

משפחת לאלזר

"קודם כל הייתה הרגשה מצויינת, קיבלו אותנו מקסים, והיחס מדהים, 10 מתוך 10, האכפתיות, הדאגה, הנכונות, קיבלו אותנו בברכה וזו הייתה ההרגשה, אנרגיות חיוביות, ממליצים מאוד".

איילה פאר וחיים

"מצוין, מעל ומעבר, בן הוא בן אדם נפלא, אמין, הרגשנו נפלא ואנחנו שלמים עם העסקה, אנחנו מאוד מרוצים ולדעתנו זה WIN WIN לכולם, אמינות למופת, ממליצים בחום".

נועם ורותם

"הגענו דרך כתבה בגלובס, גם הליווי, גם הידע במגוון תחומים, משכנתאות, הדירה עצמה, שיפוץ, תפירה של הדירה ללקוח, יותר מכל האמינות, נתנו לי קשת רחבה של תחומים, ידע וייעוץ ותמיכה, מרגישים מאוד טוב עם העסקה."

מילה ויגאל

"קיבלנו את המקסימום מבן ואביעד, מרגע שהתקשרתי לקבוע תיאום בנכס עד לחתימה, הרגשתי מדהים, קיבלנו שירות ממש כמו משפחה ובאמת לא ציפיתי, היינו מופתעים מהשירות שקיבלנו, מרגישים מצויין".

אבי ושושנה מיכל

"אנשים מדהימים, נתנו לי את השירות הכי טוב שקיבלתי אי פעם, הראו לי את כל הבניינים והבתים בצורה מאוד מקצועית, ייעצו איזה דירה כדאי לקנות, נתנו לי להרגיש שאני בידיים אמינות ומקצועיות, יחס מדהים, ממליץ בחום".

מטילדה ודני

"הייתה חוויה קצרה מאוד משום שמהר מאוד הדירה נמכרה, חשבנו שייקח חצי שנה, אבל עובדה, הופתענו לטובה. בן עשה הכל, לא היינו צריכים לדאוג לשום דבר, כל הזמן דאג להרגיע אותי, עדכן אותנו כל הזמן, לפעמים כל יום".

כוכבי ימיני

"חבל על הזמן, שירות מדהים, יושר ופתיחות, זה שרכשת את אמוני מהרגע הראשון, הפתיחות שיש בבן אדם ואתה מדהים, קודם כל זה בתקשורת הראשונה ביני לבינך טלפונית והנועם, שאתה יודע איך לדבר ולהסביר, שלמות".

חני רון

"חבל על הזמן, שירות מדהים, יושר ופתיחות, זה שרכשת את אמוני מהרגע הראשון, הפתיחות שיש בבן אדם ואתה מדהים, קודם כל זה בתקשורת הראשונה ביני לבינך טלפונית והנועם, שאתה יודע איך לדבר ולהדביר, שלמות".

גיא לוי

"מרגיש מצויין עם העסקה, שירות היה ממש טוב, היה עדכונים שוטפים, היה ברור כל הזמן מה קורה, הרגשתי שאני בשליטה בתוך העסקה, שקיפות מלאה, הייתה אמינות לאורך הדרך, השירות היה אישי, ממליץ, ממש שגר ושכח".

בועז

"קודם כל היה נחמד מאוד, היה מאוד כיף, צלחנו את זה ביחד, הרגשתי שאתה משתף אותי בכל מה שצריך, שמדברים פתוח על כל הנושאים, הרגשתי טוב לעבוד איתך, הרגשתי שאני יודע הכל, הכל היה מובן וברור, ממליץ".

אפרים

"אני סומך על בן ב 100%, מאוד אמין וישר, אם אני צריך לקנות דירה זה רק דרך בן בבאר שבע. הרגשתי יושר, כנות, אמינות, כל מה שקשור לזה, וזה מה שחשוב לי בתיווך. ראיתי נכס אחד וקניתי. מאוד מבסוט מהקנייה, ממליץ מאוד".

זיו וניקול

"השירות היה מצויין מא' ועד ת', הרגשתי את המקצועיות שלך, כל שאלה ששאלתי וכל דבר שהיה לי ספק תמיד היית זמין בשבילי, עשית לי גם תמחור של הבית, הצלחנו למכור את הבית בתקופת הקורונה. אהבתי את המקצועיות שלך".

ולדימיר

"השירות היה מעולה, מאוד מבסוטים, בן מה שהבטיח עשה, ממש תוך חודשיים מכר את הדירה, במחיר שאמר מראש, בן זה בחור מדוייק, מה שהוא אמר קרה, היינו ממש מעודכנים ובקשר, ממליצים בחום".

משפחת שטקין

"הייתה הרגשה מאוד חמה, מאוד מקבלת וחיובית, מכבדת, אמיתיים, נעימים, קיבלנו את התשובות לכל מה שרצינו לדעת, ותמיד הייתה הרגשה שיש זמן ואפשר לדבר על הכל, הייתה הרגשה טובה, תשובות אמיתיות, שווה את זה".

זיו אלביליה

"ששכרתי אותך בפעם השנייה כדי לקנות את הנכס בעצם שכרתי חברה שלמה, הקדשתם לי זמן יקר, הייתם זמינים בכל שעה אליי, התאמתם לי בדיוק מה שאני מחפש, בסבב השני כבר קניתי בית, נתתי את כל המפתחות אצלך, אתה קוסם".

דימה ואלינה

"השירות באמת היה טוב, היינו מרוצים מההתנהלות, מענה לכל השירותים שהיינו צריכים, אמינות, ליוויתם אותנו לאורך כל הדרך, הייתם זמינים ליוויתם אותנו, תמיד עדכנו אותנו בכל דבר, חזרתם אלינו תמיד, יודעים לחבר את כל הפאזל".

ויטלי ולאון

"השירות היה יוצא מהכלל, ליווי ממש מההתחלה ועד החתימה, בן יודע מה לעשות ומגיע לו כל הכבוד, כל רגע וכל דקה, ולכל שאלה בן היה שם, ברגע שבן קיבל מידע ישר חשף אותו בפנינו, ממליץ בחום".

איילה פאר וחיים

"מצוין, מעל ומעבר, בן הוא בן אדם נפלא, אמין, הרגשנו נפלא ואנחנו שלמים עם העסקה, אנחנו מאוד מרוצים ולדעתנו זה WIN WIN לכולם, אמינות למופת כל מה שאמרו לי ראיתי בשטח, ממליצים בחום".

זהבית ופאול

"השירות היה מצויין, מעודכנים באון ליין בכל מה שקורה ואיך שזה מתקדם, התחברנו לאמינות, ברגע שמעדכנים ומשתפים ונותנים רקע על השוק ומידע שלא תמיד נגיש לנו, נתתם לנו את כל הכלים, הרגשנו שהכל הלך מצויין".

רחל וראובן נעים

"השירות היה אדיב מסור ולעניין. הרצינות שלכם, היחס שלכם והמקצועיות, הייתי מעודכן בכל שלב, בכל פרט בכל התהליך, מאוד מרוצה, הרגשנו שקיבלנו את התוצאה הטובה ביותר בהתאם לשוק, היינו שותפים מלאים בתהליך".

מיכאל

"זה היה מעבר למקצועיות והידע בתחום הנדל"ן וההשקעות, תחושת השליחות היא המרכיב הכי חשוב עבורי והיא מורגשת מאוד עם בן, זה נתן לי את הביטחון והרצון להמשיך איתו, החיוך והאדיבות של בן, השירות היה מעל ומעבר, הכל היה שקוף".

אמנון וברכה תדהר

"שירות היה יוצא מהכלל, עמדת בהבטחות שלך, אתה נעים ונחמד ומשרה אווירה נעימה, מקצוען, סופר מקצוען, סיננת את האנשים הלא רלוונטים, בסך הכל היו אצלנו 5 אנשים, תהליך מאוד יעיל, מאוד פתוח מאוד מעורב, תמיד היה ברור".

השקת הספר נדל"ן לכולם

"הלהט שלך, התשוקה שלך וזה שהבנת שאי אפשר לעצור את הזמן בעצם, הם אלו שמניעים אותך, בן הוא הדוגמה לכך שלא משנה מה המצב שלך, תמיד אפשר להצליח ולעוף גבוה, אם צריך לסגור עבורך את האצטדיון, נעשה זאת".

גיל ושמרית ראובן

"כל שאלה הייתה לנו תשובה כבר בפגישה הראשונה. לאחר מכן יחס מאוד מאוד טוב ממך בטלפון, תמיד ענית לנו, תמיד היית לצידנו גם שרצינו לראות את הבית בשעות אחרות בשעות היום, אז היית עבורנו".

דינה ויבגני

"מצויין, הבנתם את הצרכים שלנו, נתתם לנו את הדירה הנכונה. דיברתם לעניין, לא ניסיתם להסתיר דברים, לא נלחצתם מהשאלות ששאלנו, הייתם ייצוגיים, וגם כבוד זה משהו שמאוד מאפיין אתכם, נמליץ עליכם בשמחה".

המוצר נוסף לעגלה

לאן ממשיכים?

דילוג לתוכן