לנצח את הפחדים בטריק 1 פשוט ואיך זה קשור למכירות והפחד שלי מכלבים ובמות?

אחרי הדרכה של אחת מנשות הצוות שלנו, היא אמרה לי "כשאני לא יודעת מה לענות ללקוח, אני מדמיינת איך היית מגיב, אני ממש שומעת את הקול שלך בראש שלי, וזה עובד לי". "מדהים" חשבתי לעצמי, גם אני הייתי שומע את הקול של מאמן המכירות שלי כשרק התחלתי את דרכי בעולם המכירות, בתור אחד שמכר מנויי ידיעות אחרונות מדלת לדלת זו העבודה שלימדה אותי הכי הרבה מה זה באמת למכור. לדפוק לאנשים על הדלת בלי תיאומי פגישות, ואשכרה להצליח למכור, זה מבחינתי הרמה הגבוהה ביותר במכירות. רמת הסיפוק ותחושת ההגשמה מטורפת ולא דומה למכירה אחרת, כי הקושי גדול יותר. לשמוע 90% טריקות דלתות בפנים, זה משהו שלא הרבה אנשים מסוגלים להתמודד איתו ברמה הנפשית.

הפחד שלי מכלבים

יום אחד הגענו למושב ליד אשדוד, מנהל הצוות זרק אותנו במושב ואמר "לכו תביאו מנויים". פעם ראשונה שאני במושב כמוכרן, וסעמק, יש לי פחד מכלבים גדולים🤣 מתחיל כבר להחשיך, פותח שער של איזו וילה, ופתאום מזנק עלי כלב בגודל של מגדלי עזריאלי, פחד אימים, רץ כמו משוגע, זורק עליו את התיק לאחור, אמאאאאא הוא טורף אותי, שיניו כבר מדמיינות את הביס מהבשר האתיופי המבושל והמשובח שלי, 10 שניות של פחד משתק, חושב מה לעשותתת קופץ מעל  גדר ענקית(אין לי מושג איך עשיתי את זה עד היום) המגדל הזה  מאחוריי אמאאאא אני הופך לסטייק אין ברירה,  רואה פח ירוק קרוב, קופץ לתוכו וסוגר על עצמי. וואלה לא רע בפח.

הכלב נובח, מתחרפן, הפסיד אנטריקוט אתיופי, דקה שתיים, בעליו צועק לו, הכלב רץ אליו, אני יוצא מהפח ומודה לאלוהים על שעשה אותי אתלט. אחרי המקרה הזה, עבדתי על הפוביה שיש לי מכלבים ומה אגיד לכם, אני עדיין פוחד☺ האמת, זה השתפר מאוד, והיום אני כבר מלטף ואין לי בעיה עם כלבים ואפילו חושב לאמץ אחד, עם אלה שנחשבים מסוכנים אני עדיין נזהר, אלא אם יש פחים ירוקים בסביבה 😉

ללמוד למכור, הכרחי במאה ה 21

אם אתם רוצים ללמוד למכור, תעבדו בעבודות שטח, שום קורס או הרצאה לא מתקרבים לזה וזו אחת המתנות הגדולות ביותר להעניק לעצמנו בגיל ה 20+.

הפחד שלי מבמות

כשרק התחלתי לעלות על במות(2005), הביצים היו רועדות לי, הייתי מזיע באישונים, אדים היו יוצאים לי מהאוזניים …עד שלמדתי משהו מגניב בספר NLP מטורף שקראתי לפני הרבה שנים – לדמיין תוצאות רצויות. הייתי מדמיין איך זה שמדלתי(מלשון מודל) אותו היה מגיב לסיטואציה, וכמו קסם, נכנס לאותו וייב בראש…ובום, מקבל תוצאות דומות לאותו אחד שמדלתי(העתקתי/למדתי).

פעם זה היה מאמן המכירות שלי, פעם המפקד בצבא, ופעם הבחור ממנו למדתי על במות והופעות מול קהל. בפעם הזו שהצלחתי להביע את עצמי על הבמה, היו תגובות מטורפות על כמה היה מוצלח, על כמה רוצים עוד מזה.

היום, תת המודע כבר התרגל…יש אירוע חשוב?  ההתרגשות לא תופסת את הפוקוס, אלא החוויה שאותה אני חייב להעביר בשלמות לצופה, "ליהנות ולהעביר מהחוויה", זו מטרת ההרצאות/כנסים שאני עורך, ככה אגב, אנשים לומדים הכי טוב. נרחיב בפעם אחרת. 

הדבר הכי נכון שלמדתי על פחדים – זה לא נעלם, פשוט לומדים להתנהל בתוך הפחד ומבינים שזה חלק מובנה במוח שבא לשמור עלינו(לרוב דופק אותנו). הפחד הוא משהו כמו 20-60 שניות ואז זה מתפוגג. עדיין יש לי פחד מבמה, למדתי לחיות עם זה, עדיין יש לי פחד מכלבים, למדתי ללטף אותם. הפחד מאשתי, לומד עם הזמן 😁

אהבתם? מוזמנים לשתף.

הישארו מעודכנים ואל תפספסו הצטרפו כמנויים בחינם כמו אלפי חברים וקבלו עדכונים חמים ישירות למייל שלכם

מוזמנים להרשם לניוזלטר שלי ולקבל ממני עדכונים בכל פעם שעולה תוכן חדש.

השאירו פרטים מלאים:

הישארו מעודכנים ואל תפספסו הצטרפו כמנויים בחינם כמו אלפי חברים וקבלו עדכונים חמים ישירות למייל שלכם

מוזמנים להרשם לניוזלטר שלי ולקבל ממני עדכונים בכל פעם שעולה תוכן חדש.

עלו לאחרונה...

כל התוכן הכי עדכני נמצא כאן.

סקירת ענף הנדל"ן למגורים - מאי 2024

סקירת ענף הנדל"ן למגורים – מאי 2024 | בן סולומון

כיצד הריבית תשפיע על מחירי הדירות ב-2024?

כיצד הריבית תשפיע על מחירי הדירות ב-2024?

נתוני הלמ"ס: ירידה בהתחלות הבנייה, עלייה בגמר בנייה

נתוני הלמ"ס חושפים: כמה דירות החלו להיבנות ברבעון הראשון של 2024?

אולי גם אלו יעניינו אותך...

תואר אקדמי כן או לא המנטור שלי אומר שזה שטויות

תואר אקדמי: כן או לא? המנטור שלי אומר שזה שטויות!

לשמור על החלומות הגדולים ולהגשים

לשמור על החלומות הגדולים ולהגשים

כמה חשוב לעבוד בעבודות שמקדמות אותנו

מכירות מדלת לדלת – אחרי הכל זה פשוט

סרטוני מוטיביציה

למה סרטוני מוטיבציה לא באמת מביאים מוטיביציה?

נטוורקינג בעולם החדש

נטוורקינג בעולם החדש

שינויים לדעת שאני בתכלס לא יודע כלום

שינויים – לדעת שאני לא יודע בתכל'ס כלום

להצטיין זה לא פעולה זה הרגל

להצטיין זו לא פעולה זה הרגל, עמוק ב D.N.A שלנו

מטרות חשובות ממשימות

מטרות חשובות ממשימות | בן סולומון

רוחניות ועסקים וכוחה של אישה

רוחניות ועסקים וכוחה של אישה

המוצר נוסף לעגלה

לאן ממשיכים?

דילוג לתוכן