ליווי רכישה - שירות VIP ששומר עליכם

אז מה תקבלו בשירות המיוחד שלנו? חשוב לנו שתבינו את ההבדלים ואת ערך המוסף שתקבלו מאתנו.

דוחות והשוואת עסקאות
דוחות מסודרים בעזרת בינה מלאכותית - לכל נכס שיהיה עבורכם רלוונטי נוציא דוח עסקאות מסודר אשר עושה פילוח בין מאות עסקאות שנשאבו מרשות המיסים באזור העסקה בצורה חכמה בעזרת בינה מלאכותית.
01
בדיקת נכסים מסוכנים
אנו בודקים עם הרשות המקומית האם הנכס מוכרז כמסוכן, בשביל שתדעו מראש לאן אתם נכנסים, נתריע לכם מראש. ההתראה שניתן לכם היא תמיד בהתאם לרשומות שהרשות המקומית מפרסמת ואין אנו קובעים מהו "נכס מסוכן" פשוט נדע להתריע ולהיזהר מנכסים כאלה מראש.
02
בדיקת נכס בטאבו
אנו בודקים היכן הנכס רשום ונבדוק האם יש הערות אזהרה מסוימות בנכס הטאבו של הנכס הרלוונטי שבו אתם מעוניינים. נדע מראש היכן הנכס רשום (טאבו/רמ"י/חברה משכנת) ונדע לשקף לכם את ההשלכות. יש נכסים מסוימים שהבנקים מגבילים מבחינת משכנתה וכשיש בעיה כזו זה אומר שבעתיד נתקשה מאוד למכור, אנו נדע זאת מראש לפני כניסה לחוזה.
03
בדיקה תמציתית על דיירי הבניין
אנו נעשה בדיקת רקע קצרה על השכנים ונראיין מספר שכנים בשביל לנסות לאתר בעיות מראש.
04
בדיקת בעלויות על המבנה
אנו נבדוק מיהם השכנים על פי בעלויות וננסה לאתר דברים חריגים מראש, כמו למשל: הערות אזהרה שחוזרות על עצמן למספר שכנים, מכירות תכופות בבניין( יותר מידי מכירות בבניין, זה משהו שמצריך בדיקה כי ייתכן שיש בעיה שהשכנים לא משתפים בה בשביל לא לפגוע בערך הנכס שלהם, לכן את המידע אנו מנסים לאתר עבורכם).
05
בדיקת רקע על המוכרים
מדוע הם רוצים למכור? לאן הם רוצים לעבור? האם יש ברשותם נכסים נוספים? האם יש משכנתה על הנכס ומהי יתרת המשכנתה? כמה זמן הם מתגוררים בנכס? האם יש להם עיקולים/ חובות(מידע על חובות יעזור לנו להגמיש את העסקה עבורכם. האם יותר כסף בהתחלה יסייע למוכרים ויגרום להם לבוא לקראתכם במחיר הסגירה?) יש עוד עשרות שאלות, אך הבנתם את הכיוון.
06
בדיקת מערכות הבית
אנו נגיד לכם האם מותקן דוד שמש או חשמל, נאמר לכם כמה ועד בית משלמים, מה גובה הארנונה, איזו מערכת אינסטלציה יש בבית, כמה מזגנים יש בנכס, מהו כוח הסוס שלהם? האם מערכת החשמל קופצת כאשר יש כמה מכשירי חשמל מחוברים? תלת פאזי? אנו נמסור לכם את המידע שהמוכר מסר לנו. מידע שהוא משפטי מבחינתו, אסור לו לשקר. כל מה שיגיד נכתוב ונתעד עבורכם.
07

סיפורי הצלחה

תוכלו להתרשם מטעימה מאוד קטנה של לקוחות שעברו בדיוק את מה שאתם הולכים לעבור אתנו. תוכלו לבקש מספרי טלפון בשביל שתוכלו לשמוע מהם. בדף זה לא הוספנו את כל ההמלצות בווידאו, יש עוד מאות.

רוביק דנילוביץ - ראש עיריית באר שבע

חנה שוורץ - סמנכל"ית שיווק ומכירות בקבוצת אבני דרך

אריאל אדלשטיין - סמנכ"ל פיתוח בקבוצת אבני דרך - המלצה

מר אמיר רוזנבליט - דובר אוניברסיטת בן גוריון

בואו נדבר.

מוזמנים להשאיר פרטים בטופס ואשמח ליצור אתכם קשר ולצאת למסע משותף.

דוא"ל

ben@broker-re.co.il

טלפון

0732100696

כתובת

מנחם בגין 144, תל אביב

אתר

רשת ברוקר נדל"ן

המוצר נוסף לעגלה

לאן ממשיכים?

דילוג לתוכן