הסיפור שלי

נעים להכיר, בן סולומון.

מייסד רשת ברוקר נדל"ן, מומחה לשיווק והשקעות נדל"ן, מחברם של מספר ספרים שהפכו לסיפור הצלחה.

ההתחלה שלי:
לתחום הנדל"ן נכנסתי בשנת 2012 ומאז ליוותי מאות לקוחות מגוונים יחד עם הצוות המדהים שלי.
לתחום הנדל"ן לא הגעתי במקרה, זה תחום שהגורל שאב אותי אליו. בזמן שחבריי היו אוספים קרשים למדורה מאתרי בנייה, אני מצאתי לי כמה דקות לדבר עם מנהלי הפרויקטים על תהליך הבנייה.
בתחום הנדל"ן אני חוגג עשור בו זכיתי ללוות אלפי אנשים אם ברשתות החברתיות, ואם דרך ערוצי הטלוויזיה, רדיו, פודקאסטים, ספרים שכתבתי, הרצאות באוניברסיטאות ומכללות מובילות, קורסים שיצרתי ואלפי מאמרים שכתבתי.

איך אפשר לשרת טוב יותר?
זכיתי לעסוק בתחום בו אני קם בכל בוקר עם שתי שאלות "איך אפשר לשרת טוב יותר? איפה ניתן לשפר ולשדרג תהליכים בשביל ליצור פתרונות?"

ובחזרה לילדות, משהו בבניית הבניין עצמו סיקרן אותי, אהבתי לראות דברים נבנים מאפס, "דברים" שהפכו לבניינים ששיכנו מאות משפחות.

נדל"ן זה אנשים:

אחת הסיבות שתחום הנדל"ן זה תחום שאני מאוד אוהב, זו הנגיעה בבני אדם, ההשפעה האדירה שיש לנו בתהליך הבנייה גורמת לי סיפוק ומייצרת לי תשוקה יומיומית לקום, לנוע ולעזור לעוד ועוד משפחות לממש את יעודן.

"תהליך בנייה" לא מוכרח להיות כזה שיש בו מלט חול ואבנים, תהליך הבנייה עבורי הוא כאשר אנו מלווים לקוחות מנקודה A ההתחלתית לנקודת ה B במגדל חייהם,

זה יכול להיות משקיע שיש ברשותו סכום קטן/גדול להשקעה ומעוניין להיכנס לתהליך משנה חיים בעזרת השקעות בנדל"ן, או משפחה שמעוניינת למכור ולהתקדם לנכס
מתאים יותר, או שזה בכלל קבלן שבנה פרויקט ומעוניין באסטרטגיה מקיפה  לשיווק ולמכירה המוצלחת של הפרויקט, לכל לקוח נתאים את השפה והדרך.

חשוב לי לומר שהצוותים שלנו מספקים שירותים בכל הארץ בנושאים:

מכירה וקניית נדל"ן בכל הארץ(תיווך), יד 1 או יד 2| ליווי משקיעים בכל הארץ| משכנתאות | תכנונים פיננסים | הרצאות בתחום הנדל"ן: ליווי משקיעים והשקעות בנדל"ן, שיווק נדל"ן (פרויקטים חדשים מקבלן), הרצאות בתחום ההתפתחות האישית (מוטיבציה, השראה, פרודוקטיביות.)

אני פה להגשים את שאיפותכם, 
הכי מהר, הכי בטוח הכי במקסימום.

שלכם בידידות והערכה רבה,
בן סולומון

כנס רשת ברוקר נדל"ן

מנכ"ל מדלן טל קופל

קורסים שיצרתי
0
לקוחות ממליצים
0 +
קהילת לקוחות
0
ספרים שיצאו לאור
0

נדל"ן זה לא 4 קירות.
נדל"ן - זה אנשים.

המוצר נוסף לעגלה

לאן ממשיכים?

דילוג לתוכן