נדל"ן

ענף התיווך הוא הענף התחרותי ביותר בישראל

תחום התיווך הוא התחום התחרותי ביותר בשוק:
מידי רבעון (שלושה חודשים) ניגשים בין 2000-3000נבחנים חדשים למבחן התיווך. כ 20% לא עוברים .מתוך עשרה מתווכים שנכנסים לתחום רק שניים שורדים אחרי השנתיים הראשונות.
מספרי הנבחנים פחתו,משום שאנשים הבינו שבתחום אין "כסף גדול"כמו שמוכרים לנו בפרסומות השונות למספיק אנשים יש מכרים שעבדו/ עובדים בענף התיווך, שמסבירים להם שזה לא בדיוק איך שזה נראה.
מה שהופך את התחום הזה שונה מכולם זורמת התחרותיות הפיזית על כל נכס.אדם פרטי מעלה מודעה באחד מאתרי לוחות המודעות האינטרנטיים ומיד מקבל עשרות טלפונים ממתווכים ובנוסף לטלפונים, מגיעים אליו הביתה כ 50% מסך המתקשרים ממשרדי התיווך. אם התקשרו 10 משרדים , רק 5 יגיעו באופן פיזי.
הביצה התחרותית :נסו לדמיין שמתקשרים אליכם מידי יום כלספקיות האינטרנט (יש עשרות , בין 20-30)ומציעות לכם דברים, בנוסף מגיעים אליכם מידי יום 10 נציגי מכירות של הספקיות,בנוסף לזה גם אנשים פרטיים מתקשרים אליכם בשביל להתחבר לראוטר שלהם בחינם…תוך זמן קצר זה יוציא אתכם מהאיזוןו לא תדעו במה לבחור. הדוגמה של הספקיות הוא רק קצה חוט בשביל לנסות להקביל את זה לעולם התקשורת. במציאות שלנו יש אלפי מתווכים,ועוד עשרות פרטיים שמתקשרים לכל לקוח.

בעבר היו לרשתות הגדולות יתרונות משמעותיים על משרדי הבוטיק, היום היתרונות אט אט נעלמים. בעידן הפייסבוק כשהכל נגיש וזמין משרד בוטיק חכם ידע לנצל את כוחה של הרשת העסקית לקידום המטרות שלו ולהתנהל כמו רשת גדולה בלי התלות בה.
אז מה עושים בשוק כ"כ תחרותי בשביל לשרוד ולהצליח ?
3 דברים שהם תכלית הכל :
בידול, יצירת ערך משמעותי ללקוחות, חווית שירות.
בהצלחה! My personal favorites for traveling are the write my essay for me newer tablet pcs